Metos  mes padedame profesionalioms virtuvėms klestėti

Patvarūs, aukštos kokybės įrangos sprendimai ir paslaugos, apimančios visą profesionalios virtuvės gyvavimo ciklą. Nesvarbu, ar tai būtų restoranas, kavinė, restorano virtuvė, gamybinė ar centrinė virtuvė - mes padedame ir mažoms, ir didelėms profesionalioms virtuvėms klestėti.

Sujunkite patvarią profesionalios virtuvės įrangą ir optimizuotus profesionalios virtuvės procesus į vieną veiksmingą ir tvarią visumą. Su mūsų pagalba profesionalios virtuvės tampa efektyvumo ir gerovės deriniu, kad virtuvės profesionalų darbo aplinka būtų funkcionali ir maloni jos naudotojams.

Metos - Kitchen intelligence

Jau šimtą metų Metos kuria profesionalias ir efektyvias virtuves bei padeda profesionalių virtuvių naudotojams. Su Metos prekės ženklu siejamas šūkis „Kitchen intelligence“  skelbia  mūsų tikslą didinti profesionalių virtuvių efektyvumą. Savo žiniomis ir patirtimi padedame klientams per visą profesionalios virtuvės ar atskiro įrenginio gyvavimo ciklą.  Mūsų veiklos tikslas - padėti klientams klestėti.

Internetinė parduotuvė

Greitai užsisakykite aukštos kokybės profesionalios virtuvės įrangą tiesiai iš mūsų internetinės parduotuvės! Mūsų asortimentą, naujausius gaminius ir galiojančias kainas rasite internetinėje parduotuvėje. Peržiūrėkite ir mūsų išparduotuvės  prekes  už prieinamą kainą.

Į internetinę parduotuvę

Paslaugos 

Mūsų paslaugos padeda užtikrinti veiksmingą ir tvarią profesionalių virtuvių veiklą visuose jos gyvavimo ciklo etapuose. Efektyviai, ekonomiškai, saugiai ir ekologiškai veikianti profesionali virtuvė - tai mūsų bendras tikslas.

Skaitykite daugiau

Rekomenduojami produktai internetinėje parduotuvėje

Techninė priežiūra 

Mes pasirūpinsime jūsų virtuve.
Užsisakykite techninės  priežiūros  paslaugą  užpildę formą arba paskambinę techninės priežiūros telefonu, kuriuo visada atsiliepiama: tel. +370 612 49 900

Skaityti daugiau
Užsisakykite techninės  priežiūros  paslaugą

Aktualijos  

Šiuolaikinė profesionali virtuvė yra tvari ir lanksti

Atsakomybė yra pagrindinė mūsų verslo strategijos dalis - savo klientams siūlome aukštos kokybės, tvarius gaminius ir priežiūros paslaugas viso gyvavimo ciklo laikotarpiu , kurias nuolat tobulindami siekiame dar tvaresnės ateities. Savo veiklą ir gyvavimo ciklą apimančias paslaugas plėtojame siekdami, kad mūsų pačių ir mūsų klientų poveikis aplinkai būtų kuo mažesnis. Teikdami paslaugas visuomet didžiausią dėmesį skiriame kliento poreikiams. Mūsų prekės ženklas apima pažadą padėti klientams visuose virtuvės gyvavimo ciklo etapuose.

Susipažinkime

Darbas Metos

Koks darbdavys yra Metos ? Europoje įdarbiname apie 750 specialistų. Mūsų darbuotojai pasakoja, ką reiškia dirbti Metos.

Skaityti daugiau

Tvarumas

Savo klientams siūlome aukštos kokybės tvarius produktus ir visą gyvavimo ciklą apimančias priežiūros paslaugas, kurias nuolat tobuliname, siekdami tvaresnės ateities.

Skaityti daugiau

Vietinis ir tarptautinis 

Veiklą vykdome tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje.  Mūsų ekspertų apima Baltijos ir Šiaurės šalis, todėl galime jus aptarnauti vietoje, visoje šalyje.

Skaityti daugiau

Paslaugos viso  profesionalios virtuvės gyvavimo ciklo  laikotarpiu

Esame jūsų partneris per visą profesionalios virtuvės gyvavimo ciklą. Efektyviai, ekonomiškai, saugiai ir ekologiškai veikianti profesionali virtuvė - tai mūsų bendras tikslas. Mūsų paslaugos sukurtos atsižvelgiant į šį tikslą. Mūsų paslaugų spektras apima jūsų virtuvei tinkamos įrangos parinkimą, montavimą, mokymus , profilaktinę  techninę priežiūrą ir remontą, o pasibaigus įrenginio  gyvavimo ciklui - jo perdirbimą. Pasirinkę mūsų paslaugas, , turėsite profesionalią, tvarią, patikimą, sklandžiai veikiančią virtuvę.

„Turime padėti savo klientams įveikti aplinkosaugos keliamus iššūkius“.
- Sami Kuparinen, generalinis direktorius

Metos OnLine pardavimai

Be internetinės parduotuvės, atskirus gaminius galite užsisakyti OnLine, kur jus aptarnaus kompetentingi pardavimų ekspertai.  OnLine ekspertai atsako į klausimus apie gaminius telefonu +370 5 249 6150  ir el.paštu metos.lithuania@metos.lt.